Укрпошта присвятить марку Kalush Orchestra

Укрпошта хоче випустити поштову марку, присвячену перемозі Kalush Orchestra на Євробаченні-2022.

Дизайн марки розроблятимуть окремо, оскільки мають це затвердити з Євробаченням, розповів гендиректор Ігор Смілянський у Facebook.

Він додав, що “якщо бажаємо йти в Європу – треба поважати права інтелектуальної власності”. Тому це фото – лише приклад одного з можливих варіантів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Польщі випустили поштову марку з Зеленським за 3300 грн – весь тираж розкупили

“Укрпошта випускає марки згідно з рішенням Художньої Ради. Але я думаю, в мене буде достатньо аргументів як у голови Ради погодити й пришвидшити випуск марки, присвячений нашим переможцям. Як ми це зробили з Русланою та Джамалою”, – написав Смілянський.

Він нагадав, що в застосунку “Дія” і на сторінках Укрпошти в соцмережах триває голосування, яку марку випустять наступною.

“Поки є безперечний лідер, але ще є п’ять днів для визначення. А Kalush піде поза конкурсом”, – додав гендиректор.

Лідер українського гурту Kalush Orchestra у фіналі пісенного конкурсу Євробачення закликав Європу врятувати захисників Маріуполя, яким російські загарбники не дають вийти із заводу “Азовсталь”.

Європейська мовна спілка вирішила не дискваліфікувати українську команду. Вони сказали, що “розуміють увесь біль українського народу”, а заяву Олега розцінили як гуманітарний заклик, а не політичний.

В результаті Kalush Orchestra виграв Євробачення-2022, набравши 631 голос, із яких від глядачів – 439, що є рекордом.