Росіяни не можуть упоратися самостійно, тому об’єднуються з найманцями – Генштаб

Російські окупанти зазнають великих втрат у живій силі й техніці.

Підрозділи повітряно-десантних військ ЗС РФ на Попаснянському напрямку через великі втрати й неспроможність діяти самостійно почали об’єднуватися з найманцями, повідомляє Генштаб ЗСУ у Facebook.

На окремих напрямках укомплектованість підрозділів становить не менш як 20%.

На Донецькому напрямку противник продовжує інтенсивні обстріли вздовж лінії зіткнення та намагається закріпитися на зайнятих позиціях, поповнює запаси боєприпасів і паливно-мастильних матеріалів. Основні зусилля окупанти продовжують зосереджувати на Лиманському, Сіверськодонецькому, Бахмутському, Авдіївському й Курахівському напрямках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росії оголосять “план Б” в разі відмови платити репарації – Стефанчук

На Сіверськодонецькому напрямку ворог за підтримки артилерії вів бойові дії в районі населеного пункту Тошківка. У районі Борівського окупанти зазнали втрат і відступили.

На Бахмутському напрямку тривають бойові дії в районі Комишувахи.

На Авдіївському напрямку окупанти вели бойові дії та зазнали втрат у районі населених пунктів Піски й Новокалинове. На окремих ділянках застосували важкі вогнеметні системи.

На Курахівському напрямку, використовуючи підтримку артилерії, окупанти намагалися наступати.

У Маріуполі ворог основні зусилля продовжує зосереджувати на блокуванні та ураженні наших підрозділів в районі заводу “Азовсталь” – завдає масованих артилерійських та авіаційних ударів.

Російська Федерація намагається компенсувати втрати своїх військ за допомогою резервістів. На полігонах у Воронезькій, Бєлгородській і Ростовській областях РФ готує до 2,5 тис. резервістів. Згодом Росія хоче відправити їх на війну проти України.