Окупанти в Мелітополі готуються до “референдуму”, збирають списки жителів

У Мелітополі Запорізької області росіяни збирають дані про людей, які залишилися в місті.

Імовірно, готуються до референдуму. Про це під час національного телемарафону сказав міський голова Мелітополя Іван Федоров.

“На жаль, ситуація в місті з кожним днем стає дедалі напруженішою. Декілька днів тому росіяни розпочали в бібліотеці збирати списки людей. Вони це роблять, прикриваючись добрими намірами. Кажуть, що у зв’язку з тим, що 80 відсотків у місті безробітних, збирають дані, щоб допомогти з роботою. Але так вони намагаються відновити реєстр тих жителів, які залишились у місті”, – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У захопленому Мелітополі працюють “заслані козачки”

Федоров вважає, що потім ці дані окупанти використовуватимуть. Імовірно, вони готуються до референдуму.

Самопроголошений мер тимчасово захопленого Мелітополя Володимир Рогов назвав місто столицею “визволених територій”. Зрадник вважає, що столицею має бути безпосередньо Запоріжжя. Колаборант повідомив про військових інших держав, які начебто загинули в Запоріжжі. Однак у військовій адміністрації заперечили цю інформацію.

За інформацією міського голови Івана Федорова, у тимчасово захопленому ворогом Мелітополі партизани знищили понад 100 окупантів і провели понад 20 успішних операцій опору загарбникам.