Прикордонники фіксують рекордну кількість українців, що повертаються

Потік на в’їзд на західному кордоні України рекордний із початку війни перевищує потік на виїзд

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на пресслужбу Держприкордонслужби у Фейсбук.

Потік на в’їзд в Україну через західний її кордон після 9 травня п’ятий день поспіль перевищує потік на виїзд, сумарно чистий приплив в Україну за ці дні становив 31 тис. осіб – це рекордні показники з початку війни.

Згідно з даними Держприкордонслужби в Facebook, 14 травня Україну залишило понад 37 тис. порівняно з 34 тис. напередодні, тоді як число прибулих в країну становило майже 46 тис. проти 40 тис. в суботу.

Відомство уточнило, що за минулу добу число оформлених транспортних засобів з гуманітарними вантажами знизилося до 259 з 279 напередодні, тоді як кількість транспортних засобів, які перетнули кордон навпаки збільшилася з 18 тис. до більш ніж 20 тис.

За даними прикордонної служби Польщі в Твіттері, 14 травня з країни в Україну в’їхало 31,5 тис., тоді як днем раніше – 27 тис. у зворотному напрямку потік становив 22,9 тис. порівняно з 21,2 тис. в суботу.

Згідно з даними УВКБ ООН на 13:00 13 травня, всього з України з початку війни виїхало (без урахування потоку на в’їзд) 6,111 млн осіб, з них в Польщу 3,316 млн, Румунію і Молдову – 957,98 тис., Росію – 800,1 тис., Угорщину – 594,66 тис., Словаччину – 415,4 тис., Білорусь – 27,31 тис.

Водночас в Україну, за даними Держприкордонслужби, до цієї дати з 28 лютого в’їхало 1,699 млн осіб.

Нагадаємо, розпочалась вісімдесят перша доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Противник не припиняє ведення наступальних дій у Східній операційній зоні.

Під ранок неділі, 15 травня, на території Львівської області пролунало кілька вибухів. Об’єкт військової інфраструктури на Львівщині, у який влучили чотири крилаті ракети ворога, повністю зруйнований. Постраждалих серед людей немає.

Також вночі ворог завдав ударів по Широківській громаді у Дніпропетровській області.

На щастя, декілька останніх днів російські окупанти вже не обстрілюють Харків. Названо причину.