Третя спроба

Подруга два дні простояла в черзі за першою воєнною маркою з кораблем. Була у списку 759-та.

 Це були останні дні продажу. Придбала одну марку, розповідає. Зі мною в черзі стояла жінка, яка хотіла подарувати таку онуку. Його колекція згоріла у квартирі в Бучі. Іншу попросив купити марку зять-іноземець. Ще одна літня пані ночувала на вокзалі. Втомилася цілий день стояти в черзі, змерзла. Не було сил їхати додому. А вранці знову прийшла на Головпоштамт.

Марка з кораблем у відділеннях Укрпошти коштувала 23 та 45 грн по Україні та за кордон. На міжнародних маркетплейсах одну штуку тепер продають по $3080. Аркуш із шести від $200.

 Один чоловік на eBay перепродав 427 марок по $29,99 кожну. Перекупники каруселі влаштовували. Купували марки, мінялися шапками та куртками. І знову ставали в чергу. Тероборона їх розкусила. В останній день людей запускав за списком керівник Укрпошти. Продали по одній марці.

Вирішую й собі спробувати. У п’ятницю, о 10:22, з’являється посилання на новий інтернет-магазин Укрпошти. Зайти туди протягом години не вдається. Керівництво пошти повідомляє, що продажі відновляться після 13:00. Але ситуація не міняється. Ближче до вечора пишуть про масштабну Ddos-атаку.

 Послали за кораблем, жартують українці в соцмережах.

Ще трохи оновлюю сторінку, але нічого не змінюється. За кілька годин здаюся.

“Беремо декілька днів, щоб разом із партнерами запропонувати зовсім нову схему продажу. Третя спроба повинна бути остаточною і гарантованою”, написав Ігор Смілянський у телеграмі. Продажі запланували на 7 травня. Лишилися останні 5000 аркушів марки з кораблем.