“Такі ж схиблені, як окупанти” – Братчук розповів, якими ракетами Росія б’є по Україні

Російські окупанти почали використовувати старі ракети часів СРСР.

Деякі виготовили ще в 1960-1970-х роках. Вони особливо неточні, розповів речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук в телемарафоні “Єдині новини”, передає Gazeta.ua.

За словами Братчука, ці ракети не надто контрольовані. Можуть не долетіти до цілі або ж просто вибухнути в повітрі.

“Бачимо, що росіяни почали використовувати ракети радянського зразка 60-70-х років. “Супер-пупер нові”, як вони кажуть. Ті ракети такі ж схиблені, як окупанти. Летять там, де їм заманеться. Добре, коли розриваються в повітрі”, розповів Братчук

Наголосив, що в Одесі та області ситуація цілком контрольована. Хоча залишається великою загроза ракетних ударів. Уночі була повітряна тривога на 1,5 год., зранку дещо коротша. Але жодних “прильотів” не було.

“Знайдеться той час, сподіваюсь, незабаром, коли будуть відльоти і до Кремля дістанемо. Хоча нам чужого не треба, а свого не віддамо”, наголосив Братчук.

Від початку повномасштабного вторгнення загарбники випустили по містах і селах України понад 2100 ракет.

Станом на 12 травня в Україні внаслідок російської агресії загинули 3573 мирних мешканці. 3816 поранених. Серед вбитих – 1314 чоловіків, 855 жінок, а також 172 дитини – 78 дівчат і 94 хлопчики, свідчать дані ООН.