Наступ окупантів на Донбасі сповільнився і відстає від графіка – британська розвідка

Наступ російських військових на Донбасі сповільнився і навряд чи різко прискориться у найближчий місяць.

Про це повідомило міноборони Великої Британії у Twitter 15 травня з посиланням на дані своєї розвідки.

Зазначається, що за останній місяць окупаційні війська не змогла досягти серйозних успіхів і дуже сильно відстають від графіка. За даними розвідки, Росія вже втратила третину своїх сил, які зосередила навколо України станом на 24 лютого.

Розвідка зауважила, що країні-агресорці не вистачало мостового обладнання протягом усієї війни, що сповільнювало та обмежувало наступальні маневри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Пекло зійшло на землю”: на Азовсталь вперше скинули фосфорні бомби

Безпілотники також є важливими для тактичної поінформованості та управління артилерією, але вони “вразливі перед українськими силами протиповітряної оборони”. Через погіршення допоміжних можливостей РФ не зможе відновити активний наступ як мінімум у наступні 30 днів.

Багато з втрачених засобів не можна швидко відновити. Імовірно, це продовжить заважати російським операціям в Україні, підсумували у міноборони Британії.

14 травня українські захисники відбили 12 атак російських окупантів на Донецькому та Луганському напрямках. Ще на шістьох локаціях тривають бої з окупантом.

Військовослужбовці за день знищили: вісім танків, п’ять артилерійських систем, дев’ять одиниць бойової броньованої техніки, п’ять ворожих автомобілів. Підрозділи протиповітряної оборони збили шість безпілотників “Орлан-10” та один тактичний розвідувальний “Елерон”.