Збройні формування в Придністров’ї перевели на повсякденний режим

Збройні формування на території Придністровського регіону Республіки Молдова переведели на повсякденний режим роботи. Підрозділи оперативної групи російських військ продовжують перебувати в підвищеному ступені бойової готовності.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у Facebook.

«На території Придністровського регіону Республіки Молдова збройні формування переведені на повсякденний режим роботи. Водночас підрозділи оперативної групи російських військ продовжують перебувати в підвищеному ступені бойової готовності», – йдеться у повідомленні.

Кораблі чорноморського флоту російської федерації в акваторіях Чорного та Азовського морів виконують завдання з ізоляції району ведення бойових дій, ведення розвідки та вогневої підтримки на приморському напрямку, додали в Генштабі ЗСУ.

«Ворог намагається наростити військову присутність на острові Зміїний, посилює систему протиповітряної оборони», – додали у відомстві.

Раніше в Генеральному штабі ЗСУ повідомили про ситуацію на фронтах. Росіяни продовжують ведення наступальних дій у Східній операційній зоні, найбільша активність окупантів зберігається на Слобожанському та Донецькому напрямках.

Збройні сили України перейшли в контрнаступ на Ізюмському напрямку. Він є найгарячішою точкою в Харківській області.

Російські окупанти продовжують активний наступ на лиманському напрямі. Але вони зазнають нищівних втрат. На цьому наголосив голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

Контрнаступ на північ від Харкова продовжує успішно відтісняти російські війська до кордону. Збройні Сили України вже наблизилися до українсько-російського кордону в межах 10 км.