Бійці ЗСУ змогли захопити російські трофеї з Північної Осетії

128 бригада змогла захопити російські трофеї з Північної Осетії. Серед них новітня БМП-3, зброя, боєприпаси та особисті речі.

ЗСУ продовжують бити росіян й звільняти окуповані українські землі, повідомляє Генштаб ЗСУ.

«128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада у взаємодії з іншими підрозділами ЗСУ продовжує бити росіян й звільняти окуповані українські землі», – йдеться в повідомленні.

Під натиском ЗСУ росіяни втекли зі своїх позицій, кинувши практично неушкоджену новітню БМП-3 з повним боєкомплектом, документи, особисті речі та зброю (гранатомети, міни, вогнемет).

На тому місці стояли солдати росармії з військової частини 43057, яка базується в Північній Осетії – Аланії, місто Владікавказ, селище Спутник, вказано в документах.

Під Гуляйполем українські бійці здобули наочний доказ того, що росіяни пускають у бій1 розконсервований мотлох радянських часів.

Бійці батальну Шейха Мансура затрофеїли російський важкий вогнемет ТОС-1А «Солнцепек». На рахунку ЗСУ це не перша така реактивна система.

Міністерство оборони України повідомило плани окупантів на південні території України. Серед своїх військових окупанти поширюють інформацію, що спецоперацію продовжено до вересня 2022 року.