“Повна антисанітарія: мухи, запах”: на Азовсталі в нелюдських умовах перебувають 600 поранених

На Азовсталі в критичних антисанітарних умовах залишаються майже 600 поранених.

У людей немає води, їжі та медикаментів. Про це повідомив представник ГУ поліції в Донецькій області з позивним “Поліція”, який також перебуває на Азовсталі.

“Щодо поранених – дуже погана ситуація, їх майже 600 людей. Умови просто жахливі, всі, напевно, бачили фото у соцмережах. Чесно кажучи, не можна передати ту гнітючу обстановку, яка в шпиталі… Грубо кажучи – величезний спортзал, кілька десятків ліжок двоярусних, решта – на підлозі. Один до одного лежать бійці без кінцівок – у кого руки, у кого ноги, у кого – просто поранення. Повна антисанітарія: мухи, запах”, – розповів поліцейський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Врятуйте захисників Азовсталі: депутати Маріуполя звернулися до світу

Оскільки внаслідок бомбардувань операційну завалило, тепер хірургічний стіл стоїть там, де лежать поранені. Дуже багато людей помирають через те, що їм неможливо надати медичну допомогу.

Їжі та води практично не залишилося. Захисники періодично збирають технічну воду та паливо по заводу й приносять їх до госпіталю.

Рідні захисників Маріуполя просять Китай допомогти врятувати бійців з Азовсталі. Самі воїни бачать єдиний вихід для себе – екстракцію до Туреччини. І це географічно реально, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган готовий прийняти їх. Про це родичі військових заявили під час брифінгу.