Окупанти почали звозити до Севастополя вбитих і поранених з острова Зміїний

Окупанти почали звозити в окупований Севастополь вбитих і поранених з острова Зміїний. З сорока військових РФ, відряджених на острів, живими повернулися восьмеро.

Одночасно було евакуйовано десять тіл загиблих, повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

Всі загиблі – військовослужбовці частини спецзв’язку ЗС РФ, яка дислокується в окупованому Севастополі. Наразі у севастопольському військовому шпиталі переповнено хірургії та травматології, а в зв’язку з високим навантаженням в палатах встановлюється по сорок ліжок.

Через велику кількість поранених на території окупованого Криму активно ведеться кампанія щодо донорства крові, окупаційна влада вимагає від підприємців відправляти працівників до пунктів здачі крові.

Донором може стати хто завгодно – жодних медичних документів не вимагається, обстеження не проводиться.

«На «державні підприємства» півострова надійшло розпорядження окупаційної влади про відправлення до місцевих військкоматів визначеної кількості чоловіків. Їм пропонується підписати контракти зі ЗС РФ на строк від трьох місяців до одного року. Обіцяють несення служби на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей», – йдеться в повідомленні.

Багато полонених окупантів скаржаться саме на те, що попри обіцянки «виконувати виключно поліційні функції у захоплених населених пунктах», вони одразу опиняються на передовій.

Також російські загарбники женуть додому каравани з «вантажем 200». Замість нових танків до РФ повертають підбитий металобрухт.

В психіатричній лікарні в Ростовській області рф перебуває близько 800 поранених та до 200 тіл загиблих окупантів.

Щоб приховати свої втрати у війні в Україні, Росія записує тисячі своїх убитих солдатів у список безвісти зниклих.