Канцлер Німеччини назвав умови візиту до України

Канцлер Німеччини Олаф Шольц назвав умови свого візиту до України. Їхати до Києва він вважає за потрібне тоді, коли є речі, які важливо обговорити на місці.

Про це Олаф Шольц розповів в інтерв’ю для видання T-online.

Олаф Шольц привітав «роз’яснювальну бесіду» між президентами України й Німеччини Володимиром Зеленський й Франк-Вальтерером Штайнмаєром. Також він відзначив приїзд голови Бундестагу Бербель Бас й голови німецького МЗС Анналени Бербок.

Шольц відзначив, що приїде до Києва, коли це буде необхідним, відповідаючи на питання, чому він досі не приїхав до України.

«Політично відповідальна людина має їхати до Києва насамперед тоді, коли є конкретні речі, які необхідно обговорити на місці. Наша підтримка України залишається сильною у будь-якому разі», – заявив канцлер.

Раніше німецький канцлер Олаф Шольц прокоментував можливу мирну угоду між Україною і РФ. Країна не погодиться на будь-який мир між Україною і державою-агресором.

В уряді Німеччини обговорюють передачу Україні німецької системи ППО IRIS-T SLM. Дальність дії зброї становить 40 км, а висота – 20 км.

Надання Україні важкого озброєння від Німеччини затримується, причина у непорозумінні між урядами країн.