На Київщині відкриють модульне містечко для українців, які втратили житло

У Бородянці Київської області найближчим часом відкриють модульне тимчасове містечко для жителів, які позбулися житла в результаті російської агресії.

За словами голови Київської обласної військової адміністрації Олександра Павлюка, модульне містечко складатиметься з 4 комплексів. У кожен з них входять 22 модулі для проживання, а також кухня, душ, туалет та інші необхідні побутові приміщення.

Зараз йдуть роботи по збору модулів. Тимчасове містечко буде розташоване на території місцевого стадіону. 16 травня запланована установка всіх 4 комплексів. Конструкції, з яких складається тимчасове містечко, в Бородянку надійшли як допомога від польського уряду.

«Дуже багато жителів Київщини втратили свої будинки в результаті звірячих обстрілів загарбників. Тому наше ключове завдання – забезпечити людей тимчасовим житлом. Модульні містечка – оптимальний варіант на той час поки вирішується питання викупу або побудови нових будинків», – заявив Павлюк.

Він також додав, що аналогічні проекти можна буде реалізувати і в інших населених пунктах, які постраждали від окупантів. Зараз розглядається ця можливість.