У Бородянці відкриють модульне містечко для тих, хто через війну втратив житло

У Бородянці на Київщині відкриють модульне містечко для тих, хто втратив житло через російську агресію.

Воно стане тимчасовим прихистком, повідомив “Укрінформ” з посиланням на голову Київської обласної військової адміністрації Олександра Павлюка.

Містечко складатиметься з чотирьох комплексів. Конструкції для них надав польський уряд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Київська область повертається до життя: фото прибирань

“До кожного з них входять 22 модулі для проживання, а також кухня, душ, туалет та інші необхідні побутові приміщення. Наразі йдуть роботи зі збору модулів. Тимчасове містечко буде розташоване на території місцевого стадіону”, – заявила пресслужба ОВА.

Встановлення всіх чотирьох комплексів має відбутися 16 травня. За інформацією ОВА, аналогічні проєкти планують також реалізувати й в інших постраждалих населених пунктах.

19 квітня на околиці Стрийського парку у Львові відкрили перше в Україні модульне містечко – мобільні будинки, які звели за спільним українсько-польським проєктом. Туди заселили понад 200 людей – сімей із дітьми.

6 травня відкрили друге таке містечко у Франківському районі.

28 лютого російські військові окупували селище Бородянка Бучанського району на Київщині. 1 квітня ЗСУ звільнили селище від ворога. Під завалами зруйнованих будинків виявили 41 загиблого. Загалом на території Бородянки росіяни вбили 115 цивільних, за даними станом на кінець квітня.

Вона стала одним із найбільш зруйнованих міст Київської області.