Росія вступила в третю фазу війни проти України – МВС

Росія вступила в третю фазу повномасштабної війни в Україні.

Окупанти планують довгострокові бої, повідомив “УНІАН” з посиланням на заяву радника міністра внутрішніх справ Віктора Андрусіва в ефірі телемарафону,

За його словами, першою фазою була спроба захопити Україну “за кілька днів”, другою – провести велике оточення Сил оборони України на сході. Обидві провалилися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіян скоро здивує удар ЗСУ – Андрусів

“Одне оточення планували дуже велике, хотіли відрізати аж від Павлограда, друге оточення планували так, щоб разом з Краматорськом і Слов’янськом, а тепер їм залишилося вкрай маленьке оточення – фактично Сєвєродонецька та Лисичанська, але і цього вони зробити не можуть”, – зазначив Андрусів.

Він наголосив, що Росія хоче затягнути війну в Україні.

“Зараз настала третя фаза – коли вони починають готуватися до оборони рубежів, на яких зупинилися. Це вказує на те, що вони вирішили перетворити війну в дуже довгу… Вони розраховують, що кризи, які викликає війна, посадять Захід за стіл переговорів з ними, і Захід спробує нас на щось обміняти”, – сказав він.

Українські артилерійські підрозділи, які отримали у своє розпорядження нову західну зброю, практично зірвали всі спроби росіян розвинути наступ на території України. Зокрема, окупантам не вдалося перетнути річку Сіверський Донець.

11 травня Збройні сил України вчергове знищили понтонні переправи російських окупантів через річку Сіверський Донець на Луганщині.

7 травня радник голови Офісу президента Олексій Арестович заявив, що війна проти Росії переходить у рутинну фазу. За його словами, цей складний період тягтиметься щонайменше 2 місяці.