В Міноборони назвали можливі терміни закінчення війни в Україні

Голова управління розвідки міноборони України генерал-майор Кирило Буданов назвав ймовірні терміни закінчення війни з Росією. Переломний момент у ній настане наприкінці літа.

Про це Кирило Буданов розповів в інтерв’ю Sky News.

«Переломний момент настане у другій половині серпня. Більшість активних бойових дій завершиться до кінця цього року. В результаті ми відновимо українську владу на всіх наших територіях, які ми втратили, включаючи Донбас і Крим», – заявив Буданов.

Тактика Росії не змінилася, незважаючи на її просування на схід, і Росія зазнає величезних втрат.

Невдачами Росії у війні генерал-майор не здивований.

«Ми знаємо все про нашого ворога. Ми знаємо про їхні плани майже в той момент, коли вони розробляються», – додав глава розвідки.

Раніше в Міністерстві оборони пояснили свою стриманість у прогнозах щодо війни з Росією. Там стверджують, що будь-які заяви можуть негативно вплинути, а саме – коригувати дії ворога.

Найближчі тижні у війні проти російського агресора будуть надзвичайно складними і їхню кількість не можна вирахувати. Україна поки що буде стримувати оборону переважно своїми силами.

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов заявив, що боротьба за острів Зміїний триватиме стільки, скільки буде потрібно. Для України він має стратегічне значення.