Візаж і депіляція: Арестович реєструє прізвище як торговельну марку

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович зареєстрував своє ім’я та прізвище на різних мовах як торговельну марку.

Він планує надавати понад сотні видів послуг, йдеться на сайті Укрпатенту та повідомляє у Facebook партнер юридичної компанії Mentors Law Firm Максим Попов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Арестович відреагував на погрози Кремля вдарити по Фінляндії та Швеції

Судячи з заявок, Арестович планує надавати під своїм ім’ям такі послуги:

консультації у сфері бізнесу та реклами;

страхові та фінансові послуги;

розваги, освітні послуги та організація заходів;

медичні та ветеринарні послуги, послуги у сфері сільського господарства;

юридичні та персональні послуги.

Представником Арестовича при подачі заявок до Укрпатенту виступила Андрєєва Олена Вікторівна.

“Як і багато інших, представниця Арестовича вирішила не вибирати конкретні послуги, а скопіювати весь перелік. Тому Арестович зможе працювати візажистом та надавати акушерські послуги, кредитувати під заставу та влаштовувати конкурси краси, консультувати з астрології та відкрити детективну агенцію”, написав Попов.

Він також додав, що в опис 35 класу додали навіть те, що не охоплює перелік: канцелярію, ювелірні прикраси, пиво, сумки, соки-води, сигарети та сигари.

Варто також зазначити, що заявку на реєстрацію ТМ було подано 1 квітня 2022 року.

1 грудня 2020 р. глава Офісу президента Андрій Єрмак призначив спікера делегації України у Тристоронній контактній групі Олексія Арестовича своїм позаштатним радником з питань стратегічних комунікацій у сфері національної безпеки та оборони.

Арестович розповів, що перед ним у ТКГ поставлено завдання поліпшити комунікацію, “захопити порядок денний” та інформувати громадськість швидше за російську сторону.

Раніше радник голови ОП був актором.