Кулеба “насварив” сенатора США, бо той загальмував допомогу Україні на $40 млрд

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба “насварив” сенатора США Ренда Пола.

Сталося це через те, що сенатор виступив проти надання Україні допомоги у розмірі $40 млрд, написав Кулеба у своєму Twitter.

“Ми вже могли б почати використовувати новий пакет допомоги США, щоб ефективніше рятувати життя українців, які захищають демократичний світ”, зазначив Кулеба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міністри оборони України та США провели телефонну розмову

Він відмітив президента США Джо Байдена, держсекретаря Ентоні Блінкена, сенат республіканців та сенат демократів, а також згадав і американський народ, зауваживши, що всі вони були сильними у підтримці України.

“Але Ренд Пол затримав таку необхідну підтримку”, підсумував він.

Республіканець Ренд Пол заявив позицію проти голосування в Сенаті щодо пакету військової допомоги Україні. Це означає, що палата не схвалить цю міру цього тижня. Пол одноосібно заблокував швидке просування цього закону, тому що Сенат вимагає одностайної згоди, щоб швидко винести такий законопроєкт на остаточне голосування.

Президент США Джо Байден хотів, щоб законопроект, відповідно до якого Україні надсилається економічна, гуманітарна та оборонна допомога на суму $39,8 млрд, був у нього на столі до кінця цього тижня.