У невизнаному Придністров’ї “силовики” заявили про спроби підпалити нафтобазу та військкомат

Вранці 13 травня у невизнаному Придністров’ї невідомі кидали коктейлі із займистою сумішшю в будівлі нафтобази в Тирасполі та місцевого військкомату.

Підконтрольні Росії придністровські силовики повідомляють, що напад на нафтобазу стався приблизно о 4:15 ранку. Поряд із нею зупинився автомобіль, з якого вийшов невідомий чоловік і кинув у її бік займисту суміш, повідомляє так зване міністерство внутрішніх справ Придністровської республіки у Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог провокує напруженість у невизнаному Придністров’ї

Потім підпалити спробували військкомат – одна з пляшок від удару відлетіла на тротуар, друга застрягла у ґратах вікна і почалася пожежа, яку швидко загасили.

Зазначається, що машина була на іноземних номерах, але якої саме країни, не повідомляється.

На території Придністров’я у зв’язку з цими інцидентами розпочали операцію з пошуку авто. При цьому в підконтрольному Росії регіоні до 25 травня діє “червоний рівень терористичної небезпеки”.

Раніше повідомлялося, що обстановка в Придністровському регіоні Республіки Молдова залишається напруженою. Збройні угруповання невизнаного Придністровського регіону Республіки Молдова та підрозділи військ РФ перебувають у повній бойовій готовності.