“Таврійська губернія”: на Запоріжжі окупанти почали маркувати території 

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області ворог намагається розмістити якомога більше знаків, що маркують території як “власне російські”.

Це стосується різних сфер життєдіяльності: відновлення комуністичних пам’ятників, використання фальшивих символів тощо, повідомила обласна військова адміністрація в Тelegram 13 травня.

“У Мелітополі загарбники роздавали автомобільні номери із зображенням гербу Запоріжжя зразку 1811 року та напису “TVR”, що є прямою відсилкою до таврійської губернії”, – ідеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські окупанти планують бунти Запорізька ОВА

Подібну діяльність окупаційних військ в адміністрації пояснили так:

“Це не ідолопоклонство, а потужна інформаційно-психологічна операція, направлена на придушення спротиву місцевого населення окупованих територій”.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках окупанти обстріляли з артилерії підрозділи українських військ по всій лінії. Ворог також активно проводить там повітряну розвідку із застосуванням безпілотників.

Загалом на Південнобузькому напрямку ворожі російські підрозділи не здійснювали активних бойових дій, за даними Генштабу ЗСУ.