Супутник зафіксував, як ЗСУ атакують російський корабель біля Зміїного

Супутниковий знімок від Maxar Technology показав, як українські військові атакують ракетою російський корабель біля острова Зміїний.

Два стовпи диму було видно біля російського десантного корабля класу “Серна” в Чорному морі, пише CNN.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще один розбитий російський корабель: з’явилися нові подробиці

Судно, схоже, робить різкий поворот, і ракета влучає у воду.

Поблизу острова поряд з іншим затонулим судном видно баржу з важким краном, яку супутник ідентифікував як десантний корабель класу “Серна”.

Раніше речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук повідомив, що затонув десантний катер, а також два патрульні катери класу “Раптор”.

Також він сказав, що у четвер, 12 травня, горів російський корабель “Всеволод Бобров”. Його начебто буксирували до Севастополя з району острова Зміїний.

“Поки що Росія не підтвердила втрату жодного із згаданих кораблів”, – повідомляє CNN.

Окупанти намагаються вивезти знищений десантний катер з острова Зміїний. Орда підігнала до причалу острова плавучий кран, показано на нових супутникових знімках, зроблених над Зміїним вдень 12 травня. Ймовірно, його завдання – дістати десантний катер проекту “Серна”, який затонув після українського удару 7 травня. Катер був уражений ракетою з безпілотника “Байрактар”. Його корпус блокує нормальний захід інших десантних катерів у бухту.