Чоловік зумів вивести з-під обстрілів 1800 вихованців притулку

Понад 1800 осіб з-під обстрілів зумів врятувати Володимир Бричко з Рівненської області.

Чоловік просто не міг залишатися осторонь, коли почалася повномасштабна війна. Й вирішив евакуювати тих, хто цього потребує, йдеться в сюжеті ТСН.

Він допомагав евакуювати дитячий будинок. 52 немовлят та малюків до трьох років вивозили з Ворзеля. Вони голодні й в холоді провели близько місяця під російськими обстрілами.

У рідному селі Володимира врятованим організовували тимчасовий притулок, а потім везли далі в більш безпечні міста та до кордону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Костянтин Гудаускас врятував 203 людей

Володимир виростив 12 своїх та двох названих дітей, у нього 43 онуки. В 67 років особисто возить допомогу військовим та цивільним.

Російські військові вбили напарника Володимира. Авто спочатку розстріляли, а потім кинули гранату, через що машина згоріла разом з волонтером та продуктами.

Понад 300 котів і собак врятував із розбомбленого російськими війська Ірпеня на Київщині актор 39-річний Олексій Суровцев. Почав вивозити тварин, коли місто було окуповане. Після звільнення столичної області продовжує знаходити покинутих тварин і передавати їх господарям.