Росіяни намагаються знищити логістику в Одеській області

Росіяни хочуть зруйнувати логістику в Одеській області. Міст через Дністровський лиман зараз не експлуатується.

По мосту випустили вже четверту ракету, повідомив спікер Одеської військової адміністрації Сергій Братчук на брифінгу, повідомляє Gazeta.ua.

В області шукають інші транспортні рішення. До Одеси з країн-партнерів надходять гуманітарні вантажі. З міста вони розподіляються в інші регіони України.

Заблокована робота Одеського порту. Це створило проблему для всієї світової економіки. Вона стосується експорту українського зерна.

“Ми бачимо, що Росія шляхом створення продовольчої кризи намагається впливати на країни світу. Це зерно повинно було йти в країни Північної Африки, Близького Сходу. Сьогодні це заблоковано. З території Херсонської області зерно крадеться й вивозиться до Криму”, – каже Братчук.

Посівна кампанія в регіоні зараз триває цілодобово. Йде сівба окремих культур. В Одеській області сподіваються на новий урожай і що економіка регіону максимально втримається.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія активізувала повітряну розвідку в Одесі та області

Багато місцевих підприємств перейшли на замовлення для військового сектора.

2 травня російські терористи втретє обстріляли міст через Дністровський лиман в Одеській області. Російські окупанти випустили четверту крилату ракету по пошкодженому мосту.