Усі українські волейболісти розірвали угоди з російськими клубами – заява ФВУ

Волейболісти збірної України Юрій Синиця та Ілля Ковальов, які на момент початку війни виступали в РФ, розірвали контракти з російськими клубами.

Про це заявив президент Федерації волейболу України Михайло Мельник, повідомляє офіційний сайт організації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До збірної України викликали волейболіста, котрий досі вважається гравцем російського клубу

“Після початку війни Росії проти України волейболісти, не замислюючись ні на хвилину, розірвали чинні угоди”, – сказав він.

Ковальов переїхав до чемпіонату Франції, а Синиця залишається без роботи.

“Попри виступи в країні, що підступно напала на Україну, і Синиця, і Ковальов, і всі інші гравці команди засуджують дії Російської Федерації”, – додав Мельник.

Після розірвання контракту Синиця поїхав у Польщу, а потім приєднався до збірної України U-22 в Естонії.

“Я з Харкова, і зараз там погана ситуація. Житлові райони щоденно обстрілюють, люди гинуть. Я і всі мої родичі засуджуємо російську агресію, всі ми віримо в нашу перемогу”, – розповів Юрій.

Як пояснив Ковальов, розірвання його контракту з російським клубом затягнулося, бо команда мала провести два виїзні матчі поспіль.

“Моє ставлення до війни, яку розв’язала на нашій землі Російська Федерація, звичайно, різко негативне. Агресія, терор і звірства, що чиняться російською армією на чолі із владою, не мають місця в сучасному світі”, – заявив Ілля.

Підтримав рішення партнерів по команді капітан збірної України Олег Плотницький.

“Головне в цій ситуації, що всі українські волейболісти без винятку розірвали контракти з російськими клубами”, – пояснив він.

Юрій Синиця на офіційному сайті російського клубу “Югра Самотлор” досі вважається гравцем цієї команди.

Збірна України готується до матчів групового етапу Золотої Євроліги-2022. А наприкінці літа на чоловічу команду чекає виступ на Чемпіонаті світу. Суперниками нашої команди стануть Сербія, Туніс і Пуерто-Рико.