На Сумщині знайшли документи про нові плани Росії щодо України

У Тростянці Сумської області слідчі Державного бюро розслідувань знайшли важливі документи російських військових. Вся інформація в них буде вивчена та долучена до матеріалів справи.

Документи військових чітко дають розуміння, що Росія готувалася захопити усю територію України, повідомляє прес-служба ДБР в Тelegram.

«Слідчі ДБР знайшли важливі документи військових ЗС РФ, які чітко дають розуміння, що Росія готувалася захопити усю територію України. Уся ця інформація буде вивчена та долучена до матеріалів справи», – заявив директор Державного бюро розслідувань Олексій Сухачов.

Працівники ДБР продовжують документувати факти порушеньокупантів у Тростянці. Вся отримана інформація надійде у тому числі до міжнародних інстанцій, і жоден зі злочинців не уникне справедливого покарання.

Слідчі ДБР вже оглянули понад 2 тисячі гектарів фактично зруйнованого російськими військовими міста, а також правоохоронці встановили місця розташування бойових частин агресора та вогневі позиції, з яких велися обстріли. Вилучені документи та особисті речі російських військових.

Слідчі ДБР виявили 322 житлові будинки та цивільні об’єкти Тростянця, які були обстріляні артилерією та мінометами, встановлені місця, де російські солдати катували цивільних.

Зафіксовано щонайменше 34 факти незаконного позбавлення волі та катування цивільних громадян, на місці злочинів виявлено кийки, кайданки, металеві кліщі та одяг потерпілих зі слідами крові.

Правоохоронці здійснили 29 оглядів місць подій, провели ексгумацію тіл 23 загиблих, у тому числі двох дітей.

Крім того, працівники ДБР знешкодили кілька вибухонебезпечних предметів та передали на потреби Збройних сил України знайдені невикористані зброю і боєприпаси.

На сьогодні вже 17 країн розпочали власні розслідування щодо війни рф проти України.

Республіка Польща повинна звертатися до міжнародних судових інституцій про визнання відповідальності росії, як правонаступниці срср, за Катинський злочин. Варшава має ініціювати сплату москвою відшкодування.

Під час проведення слідчих дій поблизу смт Макарів на узбіччі автодороги виявлено поховання трьох цивільних осіб. За попередньою інформацією, військовослужбовці збройних сил РФ під час окупації населеного пункту пострілами в голову вбили трьох чоловіків.