Росії хочуть назавжди заборонити брати участь у конкурсі “Міс Всесвіт”

Представницям Росії хочуть назавжди заборонити брати участь у міжнародному конкурсі краси “Міс Всесвіт”.

Про це повідомила президентка “Міс Україна Всесвіт” Ганна Філімонова в Instagram.

Вона зазначила, що за останні кілька днів Оргкомітет “Міс Україна Всесвіт” отримав сотні повідомлень від українців з вимогою позбавити представниць країни-агресорки Росії можливості участі у міжнародних конкурсах краси.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Джамала продає сукню, у якій відкривала Євробачення, заради ЗСУ

“Як президентка “Міс Україна Всесвіт” та громадянка України, я цілком підтримую цю позицію і вважаю, що всесвітнє зло не повинне мати доступу до участі у світових подіях. Поспішаю повідомити вам, що керівництво “Miss Universe” проінформоване про нашу ініціативу. Я впевнена, що наші партнери з “Міс Всесвіт” ухвалять правильне рішення”, – сказала Філімонова.

Також вона додала, що Пола Шугарт президентка конкурсу від самого початку була на зв’язку з Оргкомітетом “Міс Україна Всесвіт” і підтримувала народ України.

“Їхня організація робила велику кількість благочинних внесків та допомагала інформаційно, розміщуючи на своїх ресурсах пам’ятки про те, як іноземці можуть допомогти Україні”.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Анна Филимонова Beauty-коучинг (@anna.filimonova__)

Переможницею конкурсу краси “Міс Всесвіт-2021” стала представниця Індії 21-річна Харнааз Сандху. Церемонія нагородження пройшла в Ізраїлі. Корону переможниці вручила “Міс Всесвіт-2020” Андреа Меза.