Apple припиняє випуск одного з найпопулярніших пристроїв «нульових»

Через 22 роки Apple припиняє випуск музичного плеєра iPod, який був однією з найбажаніших технологічних покупок «нульових».

Про це повідомляє The New York Times.

Його поява змінила побутову електроніку та музичну індустрію і допомогла зробити Apple однією з найуспішніших компаній у світі. Загалом в період існування iPod було продано 250 мільйонів пристроїв.

iPod першого покоління вийшов у 2001 році і коштував $399, що обмежило попит. За перший рік компанії вдалося продати щонайбільше 400 тисяч пристроїв.

Однак через три роки Apple випустила iPod Mini, який коштував $249 і вміщував 1000 пісень. Рівень продажу різко зріс. До кінця фінансового року у вересні 2005-го було продано 22,5 млн iPod.

У 2021 році було продано близько трьох млн iPod, що становить малу частку у виторгу компанії проти 250 млн проданих iPhone.

Нагадаємо, у 2017 році Apple припинила виробництво плеєрів iPod nano та iPod shuffle. Відповідні розділи сайту Apple було закрито. Відтоді лінійка iPod була представлена лише двома моделями iPod touch – з 32 ГБ і 128 ГБ пам’яті.