Чемпіонат світу з важкої атлетики Україна завершила “бронзою”

Збірна України з важкої атлетики завершила чемпіонат світу серед юніорів “бронзою”.

В останній день турніру призером у ваговій категорії понад 109 кг став Богдан Тараненко.

Українець у ривку взяв вагу 167 кг, здобувши “малу бронзу”.

У поштовху Тараненко став четвертим із вагою 207 кг, тому що 211 кг йому не підкорилася.

Однак за підсумками двох видів Богдан посів третє місце.

На чемпіонаті світу Україна здобула чотири “великі медалі”, а також а також дев’ять “малих”.

Богдан Гоза зібрав увесь комплект золотих нагород, Микита Рубановський здобув дві “малі бронзи”, Максим Домбровський завоював “велике” та “мале золото”, а також “мале срібло”.

В Аліни Захарченко “мала бронза” в ривку, Світлана Самуляк показала другі результати у ривку та за сумою двоборства.