В Євросоюзі закликали країни підтримати постачання зброї Україні

Верховний представник Євросоюзу із зовнішньої політики Жозеп Боррель емоційно висловився на захист постачання зброї Україні. Він різко розкритикував тих, хто стверджує, що постачання озброєнь тільки затягують війну.

Війни закінчуються мирними переговорами, зазначив Боррель, пише видання DW.

«Я питаю цих людей: хіба не відіграє ролі того, як закінчиться ця війна? Невже українці мають стояти на колінах, роздерті росіянами? Ви цього хочете?», – обурився Борель.

Війни закінчуються мирними переговорами, однак переговори про мир потрібно вести з позиції сили, і завдання зараз полягає в тому, щоб привести українців до такої позиції, зазначив він.

НАТО готове підтримувати Україну у війні проти Росії протягом багатьох років, включаючи допомогу Києву у переході від озброєнь радянських часів до сучасного натовського.

Палата представників США ухвалила законопроект про ленд-ліз та захист демократії в Україні. Тепер документ має бути підписаний президентом країни Джо Байденом.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав світ відповісти на ракетний тероризм Росії посиленням санкцій та постачанням Україні важких озброєнь.