У Німеччині заарештували яхту Luna російського олігарха Ахмедова за €400 млн

У порту Гамбурга затримали яхту Luna, що належить російському прокремлівському мільярдеру з Азербайджану Фархаду Ахмедову.

Він з початку квітня перебуває у санкційному списку ЄС через війну Росії проти України, повідомила німецька Süddeutsche Zeitung.

“Вартість яхти, якій зараз заборонено залишати порт до особливого розпорядження, оцінюється приблизно 400 млн. На ній дев’ять палуб, величезний басейн і невеликий підводний човен”, – зазначає видання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські олігархи доплавалися: які яхти “гаманців Путіна” вже забрали через санкції

Перед цим Федеральне управління німецької кримінальної поліції з’ясувало, що російський олігарх Ахмедов стоїть за Ліхтенштейнським трастом, який формально вказаний власником розкішного судна. Він – колишній член Ради Федерації РФ та соратник президента РФ Володимира Путіна.

Раніше підсанкційна яхта належала російському мільярдеру Роману Абрамовичу.

Яхту підозрюваного в державній зраді й сприянні діяльності терористичної організації народного депутата від “Опозиційної платформи – За життя” Віктора Медведчука Royal Romance, арештовану в Хорватії, найімовірніше, виставлять на продаж, а кошти спрямують в український бюджет.

7 травня в італійському місті Марина-ді-Каррара через санкції заарештували суперяхту Шехерезада (Scheherazade), яку пов’язували з президентом РФ Путіним. Її вартість SuperYachtFan раніше оцінював в $700 млн.