Прикордонники посилили режимні обмеження на Чернігівщині: детальний перелік

У Чернігівській області запровадили додаткові тимчасові режимні обмеження.

Про це в коментарі виданню «Українська правда» повідомив прес-секретар Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Речник ДПСУ пояснив, що додаткові режимні обмеження посилені через агресію російської федерації, що триває, періодичні обстріли ворога та з метою недопущення провокацій.

Раніше такі самі обмеження було запроваджено у прикордонні на Сумщині. Вони будуть чинними на час дії воєнного стану або до ухвалення рішення про скасування.

Як повідомляється на сайті Держприкордонслужби, в межах Корюківського, Чернігівського, Новгород-Сіверського контрольованих прикордонних районів, заборонене будь-яке пересування цивільних осіб у смузі місцевості вздовж державного кордону завширшки 1 кілометр, окрім територій населених пунктів, які прилягають до державного кордону.

Також у межах решти території контрольованого прикордонного району (до 20 км від державного кордону) заборонено:

  • пересування осіб та транспортних засобів у нічний час (окрім автомобілів екстреної медичної допомоги);
  • проведення всіх видів робіт поза населеними пунктами з 21:00 год вечора до 06:00 год ранку;
  • рибальство, проведення різного роду відпочинку, плавання всіх видів плавзасобів на річках, озерах, інших водоймах;
  • Крім цього, в межах контрольованих прикордонних районів заборонено ходити на полювання та носити військову форму цивільним.

На всій ділянці контрольованих прикордонних районів Чернігівської області, заборонено:

  • використовувати радіостанції (окрім військових формувань, правоохоронних і силових структур, які створені відповідно до законодавства України, а також установлених на спеціальній техніці, транспортних засобів спеціального призначення);
  • літати на легкомоторних літальних апаратах, квадрокоптерами та іншими БПЛА;
  • знімати на відео або фото, проводити кінозйомку особового складу, об’єктів, будівель, транспортних засобів, інженерних споруд та загороджень, позицій військових формувань, правоохоронних і силових структур, ідентифікація яких на місцевості та розголошення може мати негативні наслідки у сфері державної безпеки.

Детальніше з переліком обмежень можна ознайомитися ТУТ.

Нагадаємо, російські літаки вкотре обстріляли некерованими ракетами прикордонні території Чернігівської області. Внаслідок атак сталася пожежа, її загасили.

30 квітня російські військові обстріляли з мінометів позиції українських прикордонників у Чернігівській області.

На Чернігівщині затримали місцевого жителя, який допомагав російським загарбникам.