З великою картою України на грудях: фото нової форми збірної з футболу

Національна збірна України з футболу гратиме контрольні благодійні матчі у травні в новій формі.

Про це у Facebook повідомив президент Української асоціації футболу Андрій Павелко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Збірна України показала, як розпочала підготовку до матчу з Шотландією

Це екіпірування є унікальним, його потім передадуть на аукціон, аби зібрати кошти для відновлення України внаслідок російського вторгнення.

“УАФ і національна збірна підтримують ініціативу президента України Володимира Зеленського – U24 – платформу зі збору коштів, що об’єднує увесь цивілізований світ навколо відновлення України. І в межах цієї підтримки головна команда України вийде на контрольні матчі в межах підготовки до плейоф ЧС-2022 в особливих футболках, які виготовлять в обмеженій кількості”, – йдеться в повідомленні.

Кошти, зібрані за ці поєдинки, а також за продаж футболок, будуть перераховані програмі United24.

“Головними складовими нового дизайну форми є напис “United for Ukraine” та шеврон з графікою платформи U24. Крім того, запропонував додати до дизайну форми два оригінальні елементи. Перший – це унікальне зображення карти України з кордонами у вигляді прапорів країн, які підтримують нас у війні проти російських окупантів. Це наша шана й подяка закордонним партнерам і за їх допомогу. Другий елемент – номери гравців, які зображені у вигляді назв українських населених пунктів. В яких живуть справжні герої – від маленьких дітей до людей похилого віку. Населених пунктів, які захищали та продовжують захищати справжні герої, і про яких вже знає весь світ”, – додав Павелко.

Збірна в Словенії розпочала підготовку до плейоф відбору ЧС-2022 та поєдинків Ліги націй.

Матч відбору на чемпіонат світу проти Шотландії відбудеться 1 червня.