На Запоріжжі розвінчали абсурдний фейк росіян про тероборону

Росіяни продовжують розповсюджувати фейк про те, що в Запоріжжі начебто заборонили евакуацію цивільного населення.

Окупанти заявляють, що будь-які спроби жителів залишити місто “жорстоко зупиняють батальйони тероборони, застосовуючи фізичне насилля”, повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв у Тelegram 10 травня.

“Це абсолютно не відповідає дійсності. Так, у ці дні діяло тимчасове обмеження на виїзд із Запоріжжя в напрямку Василівки й Оріхова. Але таке рішення прийняли виключно для того, щоб не наражати людей на небезпеку на тих територіях, де рашисти можуть влаштовувати провокації. І все. Ніхто ніякого насилля ні до кого не застосовував.

Ми з вами знаємо, що не пропускати мирних людей на блокпостах – це методика виключно російська, а ніяк не наших українських бійців. Тому обов’язково перевіряйте всю інформацію, яка до вас надходить, і довіряйте лише офіційним джерелам”, – закликав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пропагандисти РФ запустили чергову порцію брехні про Україну

На Запорізькому напрямку противник готується до відновлення штурмових дій, щоб покращити тактичне положення. Також зосередився на обороні зайнятих рубежів, щоб не допустити просування підрозділів сил оборони Запорізького краю в напрямку державного кордону України. Ворог регулярно проводить повітряну розвідку. Обстрілює позиції ЗСУ, за даними українського Генштабу.