До заводу “Азовсталь” Росія направила стратегічні бомбардувальники й піхоту

Минулої доби, 9 травня, на територію заводу “Азовсталь” у Маріуполі окупанти здійснили 34 літаковильоти, зокрема вісім вильотів стратегічних бомбардувальників.

Не припиняє працювати ворожа корабельна та ствольна артилерія, реактивні системи залпового вогню, УР-77, танки й інше, повідомив полк “Азов” у Тelegram.

“Противник не зупиняється в спробах захопити українську фортецю та продовжує щоденно здійснювати штурми за підтримки піхоти”, – повідомили бійці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ми в дуже важких умовах. Надлюдських!” – захисник Маріуполя записав звернення

Захисники українського Маріуполя на Донеччині стримують атаки окупантів на завод у катастрофічних умовах. Там вже загинули сотні військових. Поранених – майже 600 осіб. Ці цифри збільшуються щодня, говорив заступник командира полку “Азов” капітан Святослав Паламар.

Військовослужбовці гинуть від важких поранень. Переважно вмирають через інфекційні гангрени. У облаштованому там госпіталі обмаль антибіотиків, хірургічних інструментів, перев’язувальних матеріалів і немає змоги проводити ампутації, повідомляв він.

Маріуполь перебуває у блокаді з 1 березня. Усіх жінок, дітей та літніх людей із заводу “Азовсталь” евакуювали. Громадянських там лишилося не менше 100 осіб.

Під час евакуації 6 травня від російських обстрілів загинули троє українських воїнів, ще шестеро поранено.

Українські військові готові здатися третій стороні та залишатися в тій країні до завершення війни.