Кремль похапцем змінює пропаганду на тлі поразок у війні в Україні

Росія змінює свою пропаганду під впливом невдач у повномасштабній війні в Україні.

Маючи чисельні переваги в живій силі та техніці, армія країни-окупанта зазнає від захисників України катастрофічних втрат і поразок, повідомляє Головне управління розвідки.

“Щоб змінити уявлення росіян про військову “непереможність” і підготувати суспільство до можливої поразки, російським ЗМІ наказали розповідати про російсько-українську війну як про збройне протистояння РФ із усіма країнами Європейського Союзу та НАТО. На думку кремлівських політтехнологів, це применшить ганьбу від програшу могутнішому противнику”, – йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пропагандисти РФ запустили чергову порцію брехні про Україну

За інформацією воєнної розвідки України, керівники кремлівських телеканалів, ЗМІ в інтернеті та пропутінська армія ботів вже отримують вказівки перейти до нової інформаційної політики.

“Пропагандисти країни-окупанта тепер промиватимуть мізки росіянам ідеями про необхідність об’єднання заради власного виживання та сліпої довіри до політики кремлівського диктатора”, – звітує ГУР.

Втрати російських окупантів в Україні на 10 травня становлять приблизно 26 тис. осіб. Ворог із початку активної фази війни втратив також багато одиниць техніки.