Посол Британії розповіла про повернення до Києва та особливий похід за молоком 

Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс після повернення до Києва розповіла, як пройшлась у магазин за молоком, де її упізнали та подякували Британії за підтримку.

Я вискочила за молоком та пішла заплатити за нього і на касі мене сильно обійняв чоловік. «Дякую вам за все, що Велика Британія зробила», сказав він. Я сказала, «дякую за все, що Україна робить». Черга позаду [розчулилася й] витирала очі. Купівля молока вже ніколи не буде такою, як раніше

— Мелінда Сіммонс
Посол Великої Британії в Україні

10 травня британська посол показала наклеєний на стіну будівлі у Києві плакат з українськими танкістами та написом «Герої не вмирають».

«Момент натхнення, повз який я регулярно проходжу по дорозі в офіс», – прокоментувала вона українською мовою.

До початку повномасштабної війни росії проти України в Києві працювали понад 100 дипломатичних місій. На сьогодні уже відновили свою роботу понад 30 посольств іноземних держав.

Нагадаємо, 2 травня тимчасово повірена у справах США Крістіна Квін вже повернулася до Львова, де відновлює роботу посольство. Опісля місія перебереться до Києва.

Також у понеділок відновило свою роботу посольство Данії.

29 квітня у Києві відновило роботу посольство Нідерландів. А 27 квітня – посольство Австрії.

24 лютого президент Володимир Зеленський заявив, що Україна розірвала дипломатичні відносини з російською федерацією. Рішення було ухвалене у відповідь на акт збройної агресії рф, вторгнення російських військ задля знищення української держави, захоплення силою української території та встановлення окупаційного контролю.

Водночас, Україна розірвала дипвідносини з рф без розриву консульських відносин.