“Стримуємо велику кількість ворога” – Гайдай назвав Луганщину другим Маріуполем

Луганська область є таким же форпостом, як і Маріуполь на Донеччині, заявив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

У регіоні українські захисники стримують велику навалу російських загарбників. Про це він розповів в ефірі одного з телеканалів.

Завдяки цьому, за його словами, є змога покращити ситуацію на флангах і не дати окупантам зробити кільце. Він зазначив, що час – на руку нашим воїнам, адже він дає змогу дочекатися на зброю, яку передасть Захід.

Гайдай підкреслив, що українські захисники не дають пройти ворогу далі Луганщини. Крім того, вони можуть звільнити деякі населені пункти й піти в контрнаступ. Однак зауважив, що необхідно отримати не перемогу в окремих територій, а перемогти у війні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Готується військова операція з деблокади Маріуполя – екскомандир “Азову”

“Нам треба виграти війну. Що довше ми протримаємося, то більше наші бригади будуть забезпечені хорошим далекобійним озброєнням. І, відповідно, потім шансів російській армії ми не дамо”, – наголосив він.

Евакуація мирних жителів із Луганської області відновиться після зачистки Білогорівки. Територію селища зачищають після того, як туди через понтонну переправу зайшли російські загарбники.