Путін зробив чотири стратегічні помилки у війні з Україною – МЗС Франції

Президент Російської Федерації Володимир Путін допустив чотири стратегічні помилки, розпочавши повномасштабну війну в Україні.

У Кремлі сильно недооцінили Київ, а також силу колективного Заходу, який підтримав українців, заявив міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан у коментарі BFM TV.

“Війна буде довгою і важкою. Путін у цілком ревізіоністському обґрунтуванні причин війни. Для нього зараз йдеться про заперечення і те, як перекласти відповідальність на інших”, – сказав дипломат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пентагон: у РФ почалися проблеми з поповненням керованих боєприпасів

Першою зі стратегічних помилок стала думка Путіна про те, що Україна швидко впаде. У підсумку напад РФ лише зміцнив українську єдність, згуртував націю.

Ле Дріан також вважає, що помилковими були переконання російського диктатора щодо європейської підтримки України. Повномасштабне вторгнення російських військ на українську територію натомість змусило європейців перейти до швидких рішень.

Путін став заручником розпочатої ним повномасштабної війни з Україною. Російський диктатор не має можливості вийти з неї, вважає президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден.