Генштаб попередив про можливі диверсії на хімічних підприємствах України

Генеральний штаб Збройних сил України не виключає ймовірності проведення диверсій російськими окупантами на обʼєктах хімічної промисловості з подальшим звинуваченням у цьому підрозділів Збройних сил України.

Зберігається висока ймовірність завдання ракетних ударів по об’єктах цивільної та військової інфраструктури на всій території України, звітує Генштаб 10 травня. Триває застосування ворожої артилерії практично уздовж усієї лінії зіткнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія привела в повну готовність ППО в Бєлгородській області

“Противник проводить наступальні дії на сході нашої держави з метою встановлення повного контролю над територією Донецької та Луганської областей та утримання сухопутного коридору між зазначеними територіями й окупованим Кримом”, – ідеться в повідомленні.

Основні зусилля авіаційного угруповання противник зосереджує на підтримці дій підрозділів у східній операційній зоні: на Слобожанському, Донецькому напрямках і в районі заводу “Азовсталь”.

На Південнобузькому напрямку ворог активних бойових дій не проводив. Натомість противник обстрілював підрозділи українських військ і готується до відновлення штурмових дій там.