Байден закликав Конгрес виділити додаткові $33 млрд на оборону Україні

Президент США Джо Байден закликав Конгрес якнайшвидше схвалити запит на виділення $33 млрд допомоги Україні.

Схвалення коштів це”термінова потреба”. Кошти, які були надані двопартійною більшістю в Конгресі для підтримки українських бійців, були надзвичайно важливою для успіху України на полі бою, заявив Байден, інформує пресслужба Білого дому.

“Десять днів тому я надіслав до Конгресу термінову пропозицію надати Україні необхідну військову, економічну та гуманітарну допомогу. План був значним за розміром, тому що потреба суттєва: ми повинні стояти на боці України, коли вона захищається від російської агресії”, зазначив Байден.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україну прибули майже всі обіцяні гаубиці М777

Він закликав негайно ухвалити український законопроєкт про додаткове фінансування та передати його на його стіл впродовж наступних кількох днів.

“Ми не можемо допустити, щоб наші відправки допомоги припинилися, поки ми очікуємо подальших дій Конгресу. Ми маємо приблизно 10 днів від досягнення цього критичного терміну”, додав Байден.

Президент Сполучених Штатів Америки Джозеф Байден підписав закон про ленд-ліз для України. Зі слів американського президента “ці кроки є витратними, але ще більш витратним є ховатися від агресії”.