Іде бій за Рубіжне. Ворог готує наступ на Барвінкове і Слов’янськ – Генштаб

Російські окупанти зараз найбільш активні на Слобожанському та Донецькому напрямках.

Про це повідомляє Генштаб у вечірньому зведенні.

На Слобожанському напрямку ворог не наступає, веде оборону. Намагається не допустити просування наших військ до державного кордону.

На Ізюмському напрямку росіяни поповнюють запаси матеріально-технічних засобів. Готуються до наступу на Барвінкове та Словʼянськ. Противник веде повітряну розвідку.

На Сіверськодонецькому напрямку триває бій за Рубіжне. Росіяни прагнуть оволодіти містом та створити сприятливі умови для наступу на Лиман та Сіверськодонецьк. Невдало штурмували Воєводівку та відійшли на раніше зайняті позиції.

На Лиманському напрямку противник намагається з боєм просунутися в районах населених пунктів Олександрівка та Шандриголове.

На Бахмутському ворог безуспішно вів бойові дії в районі населеного пункту Тошківка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Битва за Донбас: назвали нові міста для наступу

На Авдіївському напрямку російські війська намагаються покращити тактичне положення в районах населених пунктів Новоселівка, Новоселівка Друга, Верхньоторецьке. Бойові дії тривають.

Учора, 8 травня, голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай заявляв, що Збройні сили України відступили з Попасної Луганської області. Бійці зайняли міцніші позиції, які були підготовлені заздалегідь. Гайдай додав, що на Луганщині тривають жорсткі бої. Зокрема йдеться про Білогорівку, Воєводівку, Рубіжне й Гірську громаду.