“Переляканий на смерть чоловічок,” – Арестович оцінив виступ Путіна на параді

Радник керівника Офісу президента України Олексій Арестович вважає, що президент Росії Володимир Путін не хоче масштабної війни.

Такий висновок він зробив з промови диктатора на параді у Москві 9 травня, про що написав у Facebook.

“Якщо ж говорити серйозно, то ключова фраза Путіна в його промові – “неприпустимість глобальної війни”. Читайте – відбій атомної тривоги, і “… страшного зіткнення з НАТО”, – зазначив Арестович

Він вважає, що Путін – це “старий, хворий, на смерть переляканий чоловічок”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Подоляк відреагував на промову Путіна: “хворі імперські амбіції”

“Путін – власник імперії зустрівся, нарешті, з Путіним, що тягав валізу за сильними світу цього. Коло замкнулося. Його кінець близький. Його посмертна доля буде жахливою”, – переконаний Арестович.

Путін під час виступу на параді згадав про так звану спецоперацію в Україні, виправдавши свої дії. Заявив, що війна в Україні – це “попереджувальна відсіч агресії” з боку НАТО.

Попри прогнози багатьох аналітиків та військових експертів, російський диктатор не оголосив “війну Україні” та загальну мобілізацію в Росії.

9 травня у Москві відбувся парад з нагоди Дня Перемоги. На нього вийшли воєнні злочинці, якою є армія Російської Федерації. Російські солдати – ґвалтують і вбивають жінок і чоловіків, дітей і літніх людей, “і навіть домашніх тварин”, наголосили в Міністерстві закордонних справ України.