Подвійні стандарти. Відомо, як росіянина Бівола допустили до бою з Альваресом

Боксеру Дмитру Біволу дозволили провести бій із Саулем Альваресом за умови, що представник Росії вийде на ринг без прапора та гімну РФ.

Про це в YouTube Сергія Долбілова розповів президент WBC Ukraine Микола Ковальчук.

Від початку війни в Україні всесвітні боксерські організації об’єдналися та ухвалили рішення про застосування санкцій до російських спортсменів.

“Ці санкції виконують, але, як ми побачили, неоднозначно”, – зазначив Ковальчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Альварес сенсаційно програв російському боксеру Біволу

Президент WBC Ukraine телефонував керівникам WBC та запитував, чому допустили Бівола.

“Кажу, що Бівол – російський же спортсмен. Чому тоді дозволили? Мені відповіли: “Це не WBC, а WBA. По-друге, ми чітко знаємо й вивчали риторику Бівола щодо початку війни в Україні. І він не належить до тих товаришів, як-от Повєткін, Лебедєв, Кудряшов. Він критикує війну”. І організація поставила умову, що він виходить без прапора Росії, не як представник Російської Федерації, а як боксер і чемпіон світу за своєю версією. І без гімну РФ. Так йому дозволили”, – додав Ковальчук.

Аналогічна ситуація і з одним з улюбленців Рамзана Кадирова Артуром Бетербієвим, який зненацька почав виступати під прапором Канади.

“Ми проти цього. Тому що тут є вибірковість. Це подвійні стандарти. Зрозуміло, що це – величезні гроші”, – підсумував Ковальчук.

Альварес сенсаційно програв Біволу рішенням суддів.

Дмитро Бівол нахабно закликав Володимира Кличка не змішувати спорт із політикою.

Сауль Альварес заявляв, що готовий кинути виклик Олександру Усику.