Путін має серйозні онкозахворювання – Bellingcat

Президент Російської Федерації Володимир Путін має серйозні онкологічні захворювання.

Хворобу підтвердив один з олігархів у його оточенні, заявив 8 травня керівник групи журналістів-розслідувачів Bellingcat Христо Грозєв в ефірі каналу “Україна 24”.

“2014 року один із цих олігархів був буквально поруч із Путіним на тих зборах, де президент РФ розповідав про те, як добре буде заволодіти Кримом. Тобто це людина близька до Путіна. Є запис, де цей олігарх розповідає, які в Путіна серйозні онкологічні захворювання”, – сказав Грозєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін возить із собою онколога й любить приймати ванни з дивним екстрактом – розслідування

Британське видання The Sun писало, що найближчим часом на Путіна чекає хірургічне втручання. У матеріалі йшлося, що в Путіна хвороба Паркінсона і шизоафективний розлад.

“У разі тривалого відновлення, влада на якийсь час перейде до Миколи Патрушева, секретаря Радбезу. 70-річний Патрушев вважається головним архітектором воєнної стратегії в Україні й людиною, яка переконала Путіна розв’язати війну. Коли саме Путін потрапить до лікарні, невідоме”, – ішлося в публікації.

У близькому оточенні Путіна бажають його смерті. Багато наближених до диктатора не очікували, що війна пошириться на всю Україну. Думали, що все обмежиться Донбасом. Відповідно, втрати, які зазнає у цій війні Росія, не були погоджені з олігархами та військовими-восокопосадовцями.

В оточенні Путіна зараз активно чи пасивно обмірковують, як посприяти його смерті.