Психотерапія для росіян: в ОП відреагували на вітання Путіна з Днем перемоги

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував вітання президента РФ Володимира Путіна з Днем перемоги.

Україна має провести сеанс психотерапії для росіян, написав Подоляк у своєму Telegram.

За його словами, сьогодні Росія та її політична еліта демонструють феномен об’ємного колективного божевілля на пропагандистських міфах, впадаючи в стан безглуздої балаканини і публічного марення.

При цьому вершиною цинізму стало сьогоднішнє “вітальне послання” Путіна, якого Подоляк назвав “батьком сучасного російського нацизму”.

“Тому вважаю, що у України тепер є важлива психіатрична місія – провести переконливий примусовий сеанс масової психотерапії для росіян. Щось на зразок того, що в старовину називали екзорцизмом, вигнанням диявола”, – додав він.

Подоляк також заявив, що в останні дні відразу кілька представників політичної еліти зробили людожерські заяви від “завершення спецоперації до виходу на кордони Польщі”, погроз знищення Європи ядерною зброєю до пропозицій “вбити 2 млн українців”.

Президент Росії Володимир Путін на тлі війни привітав українців з 77-ю річницею перемоги у Другій світовій війні. При цьому Кремль повідомляє, що у “вітальних телеграмах” ватажкам Л/ДНР президент РФ заявив, що “сьогодні наші військовослужбовці, як і їхні предки, пліч-о-пліч борються за звільнення рідної землі від нацистської скверни”, і висловив упевненість, що “як і 1945 року, перемога буде за нами”.