Зраднику, який здавав позиції ЗСУ та лінії оборони Миколаєва, оголосили підозру

Мешканець Миколаєва передавав відомості російським загарбникам щодо ліній оборони міста й позицій Збройних сил України.

За це йому вже повідомили про підозру, зазначив Офіс генерального прокурора в Telegram.

Зрадник давав ворогу інформацію про ​”направлення, переміщення зброї, озброєння та бойові припаси в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П’ятигодинні допити й електричний стілець – Денісова розповіла про катування полонених

“За даними слідства, підозрюваний контактував із представниками російських спецслужб за допомогою створеного ними боту в Telegram, передаючи інформацію щодо оборони Миколаєва. Також звітував про наслідки завданих країною-агресоркою ударів по місту, чим фактично забезпечував корегування вогню окупантів.

Під час обшуку за місцем проживання підозрюваного вилучили мобільний телефон із доказами його злочинної діяльності, який той використовував для спілкування з представниками РФ”, – ідеться в повідомленні.

Чоловіка затримали. Досудове розслідування триває.

У суботу, 7 травня, російські окупанти обстріляли територію Миколаївщини. Ракети прилетіли, зокрема, в Миколаїв, Вознесенськ, Очаків, у житлові квартали. Є тяжко поранені й загиблі. Одна із загиблих – літня жінка, яка все життя працювала вчителькою російської мови й літератури.