Українські легкоатлети виграли три медалі на престижному турнірі в Кенії

Український легкоатлет і чемпіон світу серед юніорів 2017 року Михайло Кохан здобув срібну медаль у метанні молота на турнірі серії World Athletics Continental Tour Gold в столиці Кенії.

Кохан метнув молот на 77.8 м, що в підсумку стало другим результатом, інформує сайт Міністерства молоді та спорту України.

Наш спортсмен поступився чинному олімпійському чемпіону з Польщі Войцеху Новицькому – 81.43 м.

Оксана Окунєва та Катерина Табашник також піднялися на п’єдестал пошани в стрибках у висоту.

Окунєва з третьої спроби подолала висоту 1.91 м і посіла друге місце. Табашник стала володаркою бронзової нагороди, підкоривши позначку у 1.88 метра з першої спроби.

Для Окунєвої це найкращий результат цього сезону.

Табашник продемонструвала найкращий показник за останні три роки.