Пекельне реаліті-шоу: захисники Азовсталі чекають на евакуацію

Українські захисники продовжують відбивати атаки ворога з Азовсталі в Маріуполі, але вони зазначають, що опинилися в пекельному реаліті-шоу, за яким спостерігає увесь світ.

Про це написав у своєму Facebook командир 36-ої бригади морської піхоти ЗСУ Сергій Волина.

“Здається, ніби я опинився в якомусь пекельному реаліті-шоу, де ми – військові, боремося за життя, використовуємо кожен шанс для порятунку, а весь світ просто спостерігає цікавий сюжет! Такі сценарії використовують у фільмах та серіалах. Різниця лише в тому, що це не фільм, а ми не вигадані персонажі! Це реальне життя! Біль, страждання, голод, муки, сльози, страх, смерть – все справжнє!” – написав він у своєму дописі.

За словами Волини, найбільше його дивує людський цинізм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти поширюють фейк, що “Азов” вийшов із білим прапором

“Є загальноприйняті правила, вони однакові для всіх, засвідчені купою законів, підписів та печаток, але вони не діють! Тоді навіщо вони потрібні?” – питає він.

Він сподівається, що рішення про їх порятунок приймуть.

“На що я сподіваюсь? На диво!!! На те, що вищі сили (в широкому розумінні цього слова) знайдуть рішення для нашого порятунку! І це пекельне реаліті-шоу закінчиться…Вищі сили, ми чекаємо на результат ваших дій… Час спливає, а час – це наші життя!” – зазначає Волина.

Він додав, що бійці залишаються вірними Україні, і що вони просять усіх докласти максимум зусиль для евакуації військових.

“Білі прапори, для евакуації цивільних, використовуються вже четвертий раз, під час кожної евакуації людей. Ціна останньої евакуації – троє вбитих і шестеро поранених військових. Маріупольський гарнізон зробив все можливе для порятунку мирного населення”, підсумував Волина.

Усіх жінок, дітей і людей похилого віку із заводу “Азовсталь” евакуювали. Тепер там залишилися тільки українські захисники.