Київські ветерани Другої світової війни звернулися до президента росії (відео)

Ветерани Другої світової війни закликали володимира путіна дати можливість вийти з оточення українським солдатам та цивільним особам, які перебувають на заводі «Азовсталь» у Маріуполі.

Відеозвернення ветеранів публікує видання «Українська правда».

«Логіка Гітлера була зрозуміла, він хотів знищити всі нації. Навіщо ви напали на нас, незрозуміло. Ми нічого не просили і не нав’язували вам своїх порядків»,  – заявила ветеран Олександра Романчикова.

«Війна – це знищення народу. Особливо зараз. Ця команда Путіна. Так же не робиться. Навіщо ж ти знущаєшся з народу? Випустіть гарнізон із Маріуполя, будь ласка. Випустіть їх.

Просимо вжити відповідних заходів для звільнення і військових, і цивільних, які перебувають на сьогодні у місті Маріуполь» – просить ветеран Олексій Ткаченко.

«Я знаю, що в Маріуполі робиться. Я постійно стежу за цим. Але зараз це нікудишня війна. Потрібно припинити цю бійню», – говорить Петро Цибек, ветеран Другої Світової.

Ветерани шоковані, що росіяни, які воювали пліч-о-пліч з українцями проти нацистської Німеччини, сьогодні вбивають дітей на території України, вони закликають до совісті російської влади.

«Ми захистили у 41-45 році від страшного лиходія. Не будьте ж ви подібним лиходієм. Стати ви людиною. Випустіть заради нашої перемоги, яку ми кували теж», – кажуть старі люди.

«Які слова підібрати? Бажаєте, щоб ми стали перед вами навколішки? Ми готові, але відпустіть цих людей»,  – прохають путіна ветерани.