На Слобожанському напрямку ворог втратив контроль над селом Циркуни

У Східній операційній зоні Росія продовжує наступальні дії.

Про це повідомляє Генштаб у вечірньому зведенні.

Ворог намагається встановити повний контроль над територією Донецької й Луганської областей та утримати сухопутний коридор з окупованим Кримом.

Підрозділи збройних сил Білорусі продовжують прикривати ділянки кордону в Брестській та Гомельській областях. Є загроза завдання з території РБ ракетно-бомбових ударів.

На Сіверському напрямку російські підрозділи продовжують прикривати українсько-російський кордон у Брянській і Курській областях. У прикордонних районах Курської області облаштовують позиції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські військові пішли в широкий контрнаступ навколо Харкова

На Слобожанському напрямку ворог намагається не дати ЗСУ просунутися до кордону. Обстрілювали населені пункти Прудянка та Слатине.

Ворог втратив контроль над населеним пунктом Циркуни. Противник намагався вести наступ у напрямку населеного пункту Вірнопілля, успіху не мав, зазнав втрат та відійшов.

Збройні сили України відбили російських окупантів на Балаклійському напрямку в бік міста Ізюм Харківської області – зі сторони Чугуєва. Ідеться про захисників із 40-ї окремої артилерійської бригади імені Великого князя Вітовта.